1963'den beri İstanbul'u Giresun'a, Giresun'u İstanbul'a Seri, Güvenli ve Aktarmasız taşıyoruz.

Öz Giresun Lojistik ve Kargo Hiz. Ltd. Şti. yılların vermiş olduğu deneyim, tecrübe ve bilgi birikimini değerlendirerek sektörde kendine hatrı sayılır bir yer edinmiştir. ÖÖz Giresun Lojistik ve Kargo Hiz. Ltd. Şti. eğitimli personeli ve yenilenmiş araç filosu ile siz değerli müşterilerinin hizmetindedir. Şirketimiz Türkiye' nin bir çok bölgesine Taşımacılık, Nakliye ve Dağıtım hizmeti vermektedir.

Şirketimiz uzun yıllar boyu edindiği tecrübeler ile şehirler arası taşımacılıkta güven veren bir yer edinmiştir.

50 yıldan gelen tecrübemizle hergün İstanbul - Giresun aktarmasız direkt seri, güvenli, ekonomik, 50 kişiyi aşan uzman kadromuzla her tipten ticari araçlarımızla komple ve parsiyel sevikiyat hizmetimiz vardır.

Ayrıca İstanbul da 250 m2 - Giresun da 1000 m2 kapalı depolarımız mevcuttur.

Yurtiçi ve şehiriçi Taşımacılık Hizmetleri

Yurtiçinde çalıştığımız bölgelerde donanımlı sürücü ve personelimiz ile en hassas ve değerli ürünlerinizin en etkin, güvenli ve ekonomik koşullarda yapıyoruz. Komple kamyon taşımacılığı hizmetimiz ile, hem şehiriçi hem de şehirlerarası sevkiyatlarınız da önemli maliyet avantajları elde edebilirsiniz.

Yurtiçi Taşımacılık, Entegre Taşımacılık Hizmetleri

Ham / ara madde çıkış noktasından üretim sahasına taşıma, nihai ürünlerin depo sahasına aktarılması, paketleme, paket açma, etiketleme, kalite kontrol, sipariş karşılama, müşteri sevkiyatları , dağıtım, müşterinizden tahsilat ... tüm işlem ve operasyonları sizin adınıza gerçekleştirir, yönetir, raporlar siz sadece işinize odaklanırsınız.

Yurtiçi ve Şehiriçi Dağıtım Hizmetleri

Kendi özel filonuzu, ekip ve organizasyonunuzu kurmanıza, yatırım yapmanıza gerek kalmadan, talepleriniz doğrultusunda, ihtiyaç duyduğunuz kapasitede ve tipte araçları, ekipman ve personeli sağlıyoruz. Böylece, sabit yatırım külfetine katlanmanıza gerek kalmadan, mükemmel bir Yurtiçi ve Şehiriçi nakliye ve dağıtım hizmetine kavuşuyorsunuz. Yakında gerçekleştireceğimiz Teknolojik altyapımız ile dilerseniz sistemlerinize entegre olabilir, Yurtiçi ve şehiriçi dağıtım ile ilgili gerekli bilgiye eş zamanlı ulaşabilir, birlikte koordinasyon ve yönlendirme imkanı sağlıyoruz.

Komple ve Parsiyel Nakliye

Şirketimiz; müşterilerinin her türlü yasal emtialarını, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye, yurt çapına yayılmış acente ağıyla, direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa zamanda ve güvenli olarak ulaştırabilmektedir. Şirketimiz müşterilerimizin isteği doğrultusunda bir aracı komple doldurmak suretiyle sevk edeceği malları yine müşterilerimizin belirlediği depo, antrepo, fabrika ve vb. gibi yerlerden direkt olarak aktarma yapmaksızın müşteri irsaliyesindeki belirtilen adrese teslim şeklindedir.

Taşımacılıkta ulusal anlamda bizi tercih eden bazı referanlarımızı burada bulabilirsiniz.